Używamy plików cookies, w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies lub Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
telefon: 33 8193517 e-mail: sklep@kontrast.pl
kontrast.pl
Strona główna»Oferta»Sieci przewodowe»konwertery mediów


Alsen
KONTRAST
SYSTEMY KOMPUTEROWE
ul. Piastowska 43
(biurowiec Bezalin-u)
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax. 33 8193517 (dział handlowy)
tel. 33 8192404 (serwis)
e-mail: biuro@kontrast.pl
sprzedaż internetowa: sklep@kontrast.pl
Nazwa Producent Cena brutto  
Konwerter DisplayPort Console Converter ATEN  205,00 zł
Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet  205,00 zł
Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet  239,00 zł
Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM Intellinet  359,00 zł
Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm Intellinet  405,00 zł
Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R Techly 89,00 zł
FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM TP-LINK 65,00 zł
MC220L media konwerter 1GBE SFP TP-LINK 85,00 zł
Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM TP-LINK 89,00 zł
Konwerter mediów FC311B-20 1GE WDM TP-LINK 99,00 zł
Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE TP-LINK  119,00 zł
Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM TP-LINK  119,00 zł
MC111CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK  125,00 zł
MC112CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK  125,00 zł
MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK  149,00 zł
Filtrowanie
Producent